top of page
עיצוב ללא שם - 2023-02-05T113034.520.png

למכור ולהשפיע

איך למכור בביטחון

 

אנחנו יודעים שיש לנו עסק עם המון פוטנציאל בידיים

ואם רק הלקוחות היו מבינים כמה ערך אנחנו יכולים לתת להם...

הכל היה נראה אחרת.

למה הם לא מבינים?!

אני יודעת שבא לכם שזה פשוט יקרה מעצמו.

אבל האמת היא שמכירות באות למי שלא מפחד למכור.

רוצים לחזק את מיומנויות המכירה שלכם?

רוצים להרגיש שמי שמוביל את השיחה , מי שמנהל אותה באמת

זה אתם, בכובע המקצועי שלכם?

אם אין לכם סדר בתהליך המכירה בעסק,

אם אין לכם מספיק ביטחון בהצגת המומחיות שלכם,

חשוב לי שתדעו שאפשר להפוך את שיחות המכירה שלכם למוצלחות יותר.

אפשר ללמוד איך למכור בביטחון!

מה קורה בקורס?

הגישה שלנו למכירות הרבה פעמים לא מקדמת אותנו.

אנחנו תופסים מכירות כמהלך נכלולי ולא נעים. אז חלק מהקורס יעסוק בלנטרל ג'וקים שיש לנו בראש, הנחות שאנחנו מניחים על הלקוחות ועל השירות שלנו שחוסמים אותנו מלבטא את עצמנו ולהרגיש בנוח בשיחת המכירה. כמו למשל

"אין לאנשים כסף לשלם" וכל מיני סיפורים מהסוג הזה שפשוט לא מאפשרים לנו לפרוץ קדימה. לכן חשוב שנעבוד על המיינדסט שלנו

מס' 1.png

שיחת המכירה צריכה להיות לנו ברורה, קלה ליישום, פשוטה וכזאת שמרגישה טוב בבטן. נלמד יחד צעד צעד מה התחנות החשובות לעבור בשיחת המכירה כדי שיהיה בה הובלה, שליטה, בטחון, מעבר לשלב סגירת העסקה, גביית התשלום, טיפול בהתנגדויות שלא דוחק את הלקוח לפינה לא נעימה ובסופה הלקוח ירגיש שאנחנו הדמות המקצועית שנכונה עבורו ושאיתה הוא רוצה להתקדם. זה מה שיאפשר לנו לשדר את הביטחון והמיומנות שלנו.

מס' 2.png

תרגול תרגול ועוד תרגול. בכל שיעור נתרגל בקבוצה את המיומנות שלמדנו. כך שיהיה לנו יותר קל ליישם את כל התוכן על שיחות עם לקוחות והשיעורים לא ישארו כעוד נקודה תיאורתית שפעם שמענו ולא עשינו עם זה כלום.

הכלים הנרכשים בקורס לא עוסקים במניפולציות וטכניקות אלא הם הבסיס לשיחה טובה בין שני אנשים שרוצים לעשות עסקים יחד.

זה מה שיחזק את הפרקטיקה שלנו.

מס 3.png

?איך הקורס נראה

1.png
Pencil
4
Pencil
2.png
Pencil

קבוצת ליווי 

מפגש אישי 1:1

6 מפגשים בזום

קבוצת וואטסאפ לא שקטה :) שבה תוכלו לשתף, לשאול, להתייעץ, להתרגש להתבאס וכל מה שתרצו.

מכירות הן תחום שדורש תעוזה ואומץ- והרבה פעמים זה בדיוק הכוח של הקבוצה. 

באמצע הקורס,

נפגש ל 1:1 בזום

רק אני והעסק שלך

על מנת לדייק עוד את התוכן עבורך

חשוב לי לתת מענה ספציפי לצורך שלך בשיחות מכירה ולתת פידבק אישי כך 

שננתח יחד שיחת מכירה

ונסיק ממנה מסקנות

הקורס מתחיל ב 20.06

ימי שלישי

בשעות 10:00-12:30

כל שיעור מתחלק ל 2, חלק של למידה

וחלק של תרגול

 עם קבוצה אינטימית ואיכותית של עסקים שרוצים להשתפר במכירות.

*המפגשים מוקלטים רק למקרה שמשתתף לא יוכל לקחת חלק באחד המפגשים ולא יעשה בהם שום שימוש אחר.

זמינים לצפייה למשך 3 חודשים לאחר סיום הקורס.

 

 

מי מעביר את הקורס?

MAX_0990-removebg-preview (1).png

אני :) אני  יאנה ואני מאמינה שמכירות צריך לעשות עם הרבה אמונה בעצמנו וביכולות שלנו.

במשך יותר מ 10 שנים ניהלתי והדרכתי צוותי מכירות, ואני מודעת היטב לכמות האומץ והמוטיבציה הפנימית שנדרשת להתמודד עם האתגר הזה שנקרא מכירות.

וודאי תסכימו איתי שכשאנחנו מאמינים במשהו, כשהצעדים שלנו ברורים לנו,

ואנחנו בטוחים בעצמנו, אנחנו יכולים למכור כל דבר

בשיא הטבעיות ובלי להרגיש כמו אנשי מכירות.

אני מאמינה בעקרונות כמו הדדיות, שקיפות ואותנטיות

כערכים עליונים בעסק שלי ובכלל.

בקיצור, אני אוהבת לגרום לעסקים כל כך להאמין בעצמם,

שלמכור את עצמם הופך לעוד פעולה טבעית ופשוטה...

 מבנה השיעורים בקורס:

שיעור 1:שינוי הגישה למכירות והפחד מדחייה

נלמד בשיעור הזה איך להתחבר לצורך שלנו לגדול עם העסק, ונשים את החששות בצד. אנחנו לא יכולים לצמוח במכירות, אם אנחנו לוקחים דברים באופן אישי. נלמד איך להכנס למיינדסט הנכון שיאפשר לנו הצלחה במכירות. מיינדסט של יוזמה, אקטיביות אומץ ותעוזה.

שיעור 2:איך לנהל שיחת מכירה אפקטיבית? 

נלמד בשיעור הזה איך להוביל שיחת מכירה ומה גורם לצד השני להתחבר אלינו אישית ומקצועית, מה יאפשר לנו להשפיע על הלקוחות ואיך להפוך השיחה הזו משיחה ארוכה ומתישה לשיחה ממוקדת, עיניינית וזורמת.

שיעור 3:איך להציג את המומחיות שלי?

מה העסק שלי באמת מציע? אנחנו נלמד מה מעניין את הלקוחות שלנו ואיך אנחנו יכולים להיתפס בעיניהם כדמויות מקצועיות שמתאימות להם בול. כן, גם אם אנחנו חדשים בתחום שלנו.

שיעור 4:איך לסגור את הלקוחות המדוייקים עבורי?

איך מפסיקים ללכת סחור וסחור וניגשים לעיניין?

איך מבקשים את סגירת העסקה? איך מדברים על כסף בלי חשש? איך עושים תיאום ציפיות?

שיעור 5: התנגדויות והתלבטויות בשיחת מכירה

איך לא מתבאסים כששומעים יקר לי? איך מגיבים כשפתאום מסתבר שצריך עוד לדבר עם הבעל? התלבטויות זה משהו שתמיד יהיה חלק משיחות המכירה שלנו, אני מציעה דרכים מעולם האימון שמאפשרים לגעת בהתלבטויות הכי כנות של הלקוחות בלי לדחוף לפינה ובלי ניסיונות שכנוע בלתי פוסקים

שיעור 6: הצבת מטרות וניהול יעדים ומכירות בעסק

בעסק שלנו אנחנו איש המכירות ומנהלי המכירות. ניתן למדוד את זה, ניתן לנתח את זה וחשוב ללמוד איך להציב לעצמנו יעדים לעתיד ולנהל את מחלקת המכירות בעסק שלנו גם אחרי שהקורס נגמר. (באסה, אבל נגמר)

Splatter
Splatter
Splatter
Splatter
Splatter
Splatter
1.png

מחיר רגיל: 2,000 ש”ח 

מחיר להרשמה מוקדמת

עד ה 12.06.2023: 

1500 ש"ח בלבד

*ניתן לפרוס לתשלומים ללא ריבית

עלות הקורס

לטופס לידים
כאן נרשמים לקורס:

תודה הפרטים נקלטו

עיגול רקע לדף הבית טופס לידים.png
יאנה טופס לידים אחרי עיבוד.png

שאלות שאולי יש לך...

 • זה מתאים לי אם אין לי עדיין פניות באופן קבוע?
  כשהעסק חדש היתרון הגדול הוא שעדיין לא גיבשת לעצמך הרגלים ודפוסי התנהגות סביב מכירות, כלומר ההתנהלות שלך בשיחות המכירה שכן יש לך היא עדיין לא אוטומטית, ולכן קל יותר לעצב אותה ולכן זה דווקא הזדמנות מצויינת ללמוד איך לקבל לקוחות. תחושת הביטחון שיש לנו כשאנחנו עובדים על שיחות המכירה שלנו מאפשרת לנו לשווק בווליום יותר גבוהה כי ברור לנו להתמודד עם שיחות המכירה. עם זאת, מכירות זה משהו שלומדים בשטח. זה לא עולם תיאורטי ולכן כדי להפיק את התוצאות הכי טובות מתהליך האימון, יידרש ממך לתרגל הרבה גם מעבר לאימון עצמו, בין עם זה לבד ובין עם זה לחפש באופן אקטיבי לייצר מעמדי מכירה ולהשתפשף בתחום הזה. בכל מקרה נמצא יחד את הדרך לעשות את זה.
 • מה לא לומדים בקורס?
  שאלה סופר חשובה- אני לא מלמדת איך לעשות מניפולציות, איך "לגרום ללקוח" וגם לא מלמדת סגנונות תקשורת. אני מלמדת אותך איך להיות הגרסא הכי טובה שלך בשיחת המכירה, איך להתמקד במה שכן יש לך עליו שליטה שזה הביטוי העצמי שלך והפעולות שכדאי לעשות כדי לקדם עסקאות. בקיצור אין פה טריקים או שטיקים, יש הרבה כיוון מחשבתי, מיקוד ועשייה.
 • האם תהיה לי גישה לחומרי הקורס גם אחרי שהוא יסתיים?
  בוודאי, ההקלטות של המפגשים יהיו זמינים עבורך למשך 3 חודשים
 • לאילו עסקים הקורס מתאים?
  הקורס מתאים לנותני שירות ופחות מתאים למי שמוכר מוצרים. אם העסק הוא בתחום הטיפול/אימון/ייעוץ/הדרכה הקורס בדיוק עבורך. כמו כן חשוב לי להדגיש שהקורס מתאים למי שיהיה מוכן להקליט ולהאזין לשיחות המכירה שלו, אחרת אין שיפור משמעותי מספיק.
 • כבר עשיתי כל מיני סדנאות למכירות ולא הצלחתי
  אני ממש מבינה את ההרגשה. אני חושבת שהרבה פעמים אנחנו מפספסים כמה נקודות מאוד חשובות. הנקודה הראשונה היא ששיטת וסגנון המכירה צריך להיות כזה שיהיה לך קל להתמיד בה. אם אנחנו לומדים גישה שלא מתכתבת עם עולם הערכים שלנו ועם סגנון האישיות שלנו, באמת לא נצליח להתמיד לאורך זמן. מצד שני רוב הסדנאות הן מאוד נקודתיות. מתרגלים התנגדויות וממשיכים הלאה. אני מחפשת לעבור איתך תהליך יותר ארוך, כזה שמאפשר לך להטמיע את העולם הזה לתוך העסק למשך זמן. ללמוד מכירות זה לא עיניין של כמה שעות ויאללה. יש הרבה כלים לאמץ, הרבה דגשים לקחת בחשבון ואני רוצה שנטמיע אותם צעד צעד. מעבר לזה, אימון מכירות שמתייחס גם לפחדים ולחששות המנטאלים שעוצרים אותנו כמו, הפחד מדחייה, איך ייתפסו אותנו וכו מאפשר לנו לפעול יותר באומץ, וזה הרבה פעמים מה שבאמת עושה את ההבדל. נכון? הנושא הזה של פשוט להעז ולהיות אמיצים... אז בתהליך האימון האישי אני רוצה גם שנבנה יחד את שיטת המיכהר ושיחת המכירה שמתאימה בדיוק לך ולעסק שלך, וגם אני עוזרת לך לייצר את האומץ לאשכרה לעשות את זה
 • האם ניתן לשלם בכמה תשלומים?
  כן בהחלט, אפשר לפרוס את הקורס עד ל 12 תשלומים ללא ריבית
 • מקבלים תסריט שיחה?
  כן ולא. אני מאמינה שכן צריך להיות שלד ומבנה מנחה לשיחה, אבל אני לא מאמינה בתסריט שיחה שהופך אותנו לרובוט שמדקלם פסקאות ומקריא דפים שלמים. אני מאמינה בהקשבה אמיתית ובנוכחות. אני מאמינה ביכולת שלך לאלתר ולזרום גם אם אתם בעצמכם עדיין לא מאמינים בה. אני מאמינה שחשוב ללמוד לסמוך על עצמכם ולא על משהו חיצוני כמו תסריט. יחד עם זאת, בסיום הקורס בהחלט יהיה לך תוכנית מסודרת וברורה להתנהלות בשיחת מכירה.
 • איך מקבלים גישה לקורס?
  הקישור לקורס והגישה אליו ישלחו באופן אוטומטי למייל. לרוכשים קורס משולב מפגש אימון ישלח קישור שבו ניתן לקבוע תאריך אימון בזום, אשלח הסכם אימון ושאלון מאוד ממוקד על מנת שהאימון שלנו יהיה כמה שיותר מדוייק לצורך של בעל העסק.
 • ניתן לבטל או לקבל החזר כספי?
  בכפוף לחוק ברכישת קורס דיגיטלי לא ניתן לקבל החזר או לבטל את הרכישה. מוזמנים לכתוב לי באופן פרטי אם מכל סיבה שהיא יש בעיה כלשהי ואשמח לעזור איפה שאוכל.
 • למי זה מתאים?
  לעצמאים שמרגישים תסכול גדול מול התוצאות של המכירות בעסק שלהם ויודעים שהם יכולים יותר. זה מאוד מתאים לעסקים עם יכולת למידה עצמית גבוהה, שיכולים ליישם תרגילים דרך האונליין ואוהבים להתקדם בקצב שלהם ובזמן שלהם. מאוד מתאים לעצמאים שלמדו מכירות בעבר ולא הצליחו ליישם את השיטות והטכניקות מהעבר כי לא התאים לאופי או לסגנון שלהם. מתאים למי שדוגל באותנטיות ושקיפות ורוצה לנהל שיחות מכירה הוגנות וישרות בלי מניפולציות. מתאים למי שמנהל שיחות מכירה ארוכות ללא סדר וללא סגירות של עסקאות משמעותיות באופן קבוע.
 • למה קורס דיגיטלי?
  אני לא אשקר לך. גם אני הכי נהנית ואוהבת תהליכי ליווי אישיים 1:1. אבל- כדי להשתפר במכירות, צריך לחזור לאותו הנושא כמה וכמה פעמים. צריך לחזור שוב ושוב על הדברים. והרבה פעמים דווקא זה מה שמתפספס ב 1:1. השיעורים בקורס הם קצרים יחסית ( כ 30 דק בממוצע), ממוקדים ובסופם יש תרגיל ברור עם מטרה. מניסיון העבר שלי במכירות אני יודעת בוודאות שתוכן מוקלט שניתן לחזור אליו שוב ושוב הוא דרך מצוינת לדייק שיחת מכירות בעלת מבנה ספציפי. אני גם שומעת בדיוק את אותו הפידבק ממי שרכש את הקורס וחוזר לשיעורים שבו לפי סיטואציות שונות שהוא פוגש מלקוחות מתעניינים כך שאני בטוחה שהקורס הזה הוא נקודת התחלה מצויינת לחיזוק ושיפור שיחות המכירה בעסק שלך.
 • איזה תמיכה וליווי יש?
  את כל התרגילים ניתן למשב ולדייק איתי במייל/ בקהילת עסקים. למי שרוצה ליווי אישי- ניתן לרכוש בהנחה אימון ממוקד למי שרוצה לתרגל/ להתאמן באופן אישי אחד על אחד בזום. אני עונה לכל שאלה, לכל התייעצות באופן מאוד מפורט ומדויק. אני לא מפספסת אף אחד, מאוד חשובה לי ההצלחה שלכם.
 • מה הסילבוס של הקורס?
  שינוי הגישה שלנו בראש: לא לפחד למכור עקרונות ההשפעה: להתחבר למה שבאמת מניע את העסק שלי ולמכור מתוך החיבור הזה מבנה והובלה של שיחת מכירה: איך להפוך שיחת מכירה לשיחה מנוהלת וממוקדת שאילת שאלות: במקום להתאמץ, לשכנע, ולהתפזר הצגה עצמית והצגת המוצר באופן הכי מעניין ורלוונטי לכל לקוח איך לסגור עסקה (תאכלס!!!): הכסף, המחיר, העלות, התשלום, והערך העצמי שלנו איך לעשות פולואפ בלי להציק: מה? זה אפשרי? כן וזה מממכר טיפול בהתנגדויות: איך לגשת באמפטיה ומקצועיות, בלי להתבאס ניהול המכירות בעסק שלי: יעדים וחוכמת הבדיעבד שמעולם לא ניצלתם אסרטיביות וניהול שיחות קשות: איך להתמודד עם הפתעות, דחיות ביטולים ושיגועים מלכודות במכירות: מה יפיל אותי כל פעם מחדש ואיך לפתור את זה מראש שיעור מתנה: איך להעלות מחירים צעד אחר צעד
 • ואת יכולה להתחייב לתוצאות?
  לכל מתאמן יש מה שהוא מגדיר כ"תוצאות" ולכן אני לא באמת יכולה לענות בלי להבין טוב יותר. מה שכן, אני יכולה להתחייב שהאימון הוא מכוון עשייה, ובכל אימון יורדים למה תאכלס עושים מכאן. מעבר לזה, האחריות להצלחה של תהליך, מכל סוג, היא של שני הצדדים.
 • איזה הטבות יש למי שעובר תהליך אימון אישי?
  הטבה ראשונה גישה מלאה ל 12 שיעורים אונליין למשך חצי שנה כך שניתן לחזור שוב ושוב לתכנים שיכולים לעזור בשיחת המכירה, בהתאם לסיטואציות שתפגשי בשטח גם לאחר שהתהליך שלנו מסתיים הטבה נוספת היא ליווי למשך 3 חודשים במייל לאחר סיום התהליך כי בשטח, תוך כדי עשייה עולות הרבה שאלות ופוגשים הרבה דברים שנכון להתייעץ לגביהם וחשוב לי לתת לך את התמיכה גם לאחר סיום התהליך
 • איך אני אדע שזה מתאים לי?
  אם הייתה לך יותר אותנטיות ויותר בטחון עצמי, שיחות המכירה שלך היו נראות אחרת? תהליכי אימון קו אקטיבי ואיומן לייזר הם תהליכים שמתאימים למי שמרגיש שהוא רוצה לעבוד על שיפור המיומניות המכירה שלו, דרך עבודה גם על העולם הפנימי שלו ולא רק דרך פרקטיקות מכירה כמו תסריטי שיחה וסימולציות על טיפול בהתנגדויות. בתהליכי האימון בהחלט מתרגלים שיחות עם לקוחות, וטיפול בהתנגדויות הוא עיניין חשוב. אבל התנגדויות הרבה פעמים הם בכלל ההתנגדויות שיש לנו מול עצמנו.
 • מה אימון כזה יכול לתת לי?
  בשלב הראשוני, נעלם האנטי לנושא המכירות ולפעולות הדרושות, לאחר שזה קורה אפשר להתחיל לבנות את שיטת וסגנון המכירה שמרגישים איתו בנוח ומשרת את המטרה שלנו. אימון כזה יכול גם מאוד לעזור בדיוק בנושאים שקשורים לשיווק, עוד בהירות לגבי המוצרים וקהל היעד, תחושת נוחות וזרימה בשיחות המכירה, הסרת חסמים וחששות, תוכנית פעולה והטמעה של הצעדים שרוצים להוסיף לעסק על מנת לסגרו יותר עסקאות.
 • מה אימון כזה נותן לי?
  חיזוק מיומנויות המכירה שמאפשרות לך להחזיק שיחה עם לקוח באופן ברור, מעניין, אסרטיבי שסוגר עסקאות. לצד זה תופעות הלוואי של אימון אישי להצלחה במכירות הן בטחון עצמי, אומץ, יכולת הובלה, מחיזוק שריר קבלת ההחלטות, מאוד מקדם מבחינת עשייה ואקטיביות לגבי המטרות העסקיות שלך
 • מה זה אימון?
  תהליך אימון קו אקטיבי הוא תהליך שבו אנחנו עובדים יחד על שהיא אג'נדה שמקדמת את המתאמן לעבר המטרה שלו. מבינים מה המצב בשטח כרגע, איפה היינו רוצים להיות, ומה צריך לעשות על מנת להגיע לשם. נוטים לחשוב שאימון מכירות הוא כזה שבו אני אומרת לכם מה להגיד ללקוחות אבל למעשה על מנת להצליח בשיחות עם לקוחות צריך קודם כל להבין מה מנהל את ההתנהגות שלנו.
 • אני לא אוכל להשתתף בהדרכה יהיו הקלטות?
  ההדרכות יהיו זמינות לצפייה בקבוצת הפייסבוק למשך כל יום ההדרכה ללא עלות. ניתן יהיה לרכוש את הההקלטות של 2 ההדרכות (פתיחה וסיכום) כולל המצגות של הההדרכות לצפייה ללא הגבלה עם ההרשמה לאתגר ולאחריו.
 • אני אצטרך מערכות מסובכות ואוטומציות בשביל זה?
  לא. ממש לא. אמנם אני מאוד אוהבת לעבוד בצורה מסודרת ובשלב מסויים בעסק זה בלתי נמנע לשלב מערכות ואוטומציות אבל כל מה שנלמד באתגר לא דורש שום מערכת מעבר למכשיר טלפון עם וואטסאפ, שיחות יוצאות, ועסק אמיץ שרוצה לייצר לעצמו עוד הכנסות ועוד וודאות. זה הכל.
 • אני רוצה ללמוד איך לעשות את הפולואפ אבל מפחיד אותי להשמע כמי שמנסה למכור ולשכנע
  אני שמחה לשמוע. זה בדיוק האתגר בשבילך. גם אני שונאת שעושים עליי פולואפ שלא קשור למה שנאי רוצה ומחפשת, כשלא מקשיבים לי, וכשמבזבזים לי את הזמן. נלמד באתגר בדיוק את האמצע. איך להפסיק לפחד מצד אחד, ואיך לעשות מהלך פולואפ מאוד אותנטי אישי ונעים מצד שני. אני בטוחה שאוכל לעזור לך להצליח בזה.
 • למה זה כל כך חשוב לעשות פולואפ?
  כי זה חוסר אחריות להשאיר דברים עומדים באוויר. כי זה שהלקוחות המתעניינים שלנו צריכים להבשיל בעצמם לרכישה זה לא סותר את העובדה שאנחנו הדמות המקצועית שיכולה לעזור להם לראות עוד זוויות ועוד נקודות למחשבה שהם כרגע לא רואים. כי בעיניי להניח הנחות ולהשאיר דברים ליד המקרה זה לא הדרך לנהל את העסק שלי, וכי בעיניי התדמית שנוצרת ללקוח כשהוא רואה דמות יסודית אחראית ומאורגנת שחשוב לה להבין את הלקוח שלה היא רושם ובידול מצויין שעוזר לי לסגור יותר, ולהתפתח.
 • אז מה קורה בפועל במהלך האתגר?
  האתגר נמשך שבוע ימים. מדי יום ב 10:00 אעביר את הדרכת הפתיחה בקבוצת הפייסבוק הסגורה לאתגר בלבד. (מי שירצה גישה ללא הגבלה להדרכות או שלא יוכל להשתתף מסיבה כלשהי יוכל לרכוש את ההקלטות של ההדרכות לצפייה בכל זמן ומקום שנוח) מדי יום אעלה בקבוצה משימה לביצוע שקשורה לפולואפ וחיזוק המיומנות. בסיום האתגר תהיה הדרכת סיכום בקבוצת הפייסבוק אפשר להתייעץ ולשתף ולחשוב ביחד בקבוצת הוואטסאפ רק אעלה תזכורות ועדכונים. אם סיום האתגר גם קבוצת הוואטסאפ והפייסבוק יסגרו.
 • למי זה מתאים ולמי לא?
  אם העסק עומד באחוזי המרה מאוד גבוהים (מעל ל 50 %), אם לא בא לך לעשות פולואפים אני לא מתכוונת לשכנע אותך אחרת. אבל אם זה מרגיש לך שעסקאות בורחות לך מבין האצבעות בלי להבין בדיוק למה, אם זה מעצבן אותך שלקוחות מתעניינים למה לקוחות לא מעדכנים אותך אם רוצים לסגור או לא ועדיין לא נעשה מהלך מהצד שלך, אם המקסימום שכן נעשה כיום מהצד שלך זה הודעה מסוג "היי האם זה רלוונטי" ואם בא לך ללמוד איך לעשות את זה בנועם כי זה חשוב לך לבנות מערכת יחסים מקצועית עם הלקוחות שלך אז פולואפ הוא צעד הכרחי לעסק שלך. זה ידרוש ממך אומץ וזה ידרוש ממך עשייה אבל זה שווה את זה והעסק שלך צריך את זה. זה חלק מתשתית נכונה וחשובה לעסק שלך.

זה מה שלקוחות כותבים לי

כל הזכויות שמורות ליאנה רייזמן - למכור מהבטן 

1.png
bottom of page